Červen 2008

Neděle - 29.6.2008

29. června 2008 v 20:56 | ♥Lonely♥ |  My Diary
váha: ???
snídaně: velká miska vízernných lupínků + polotučné mléko
svačina: 2 broskve
oběd: smažený=( kuřecí plátek + brambory + zeleninka
svačina: 1 kopeček malinové zmrzliny, broskev
večeře: 2 červené papriky
-pití: 3 l vody + 0,5 l coca coly light
*aktivity: chůze
***Ahojky moje..:)
Tak jsem zpátky.. Bylo to tam pěkné, ale jsem ráda, že už jsem doma. Čeká mě toho tolik!! Například, zejtra budeme slavit mamky narozky, pak taky slavíme s Láskou (to znamená, že musím vypilovat poslední drobnůstky na dárcích - nebudu sem psát, co přesně, protože, jak už jsem tu zmiňovala, Láska má stránky tohohle blogu a..těžko říct, jak moc mi zvyšuje návštěvnost:)), pak musím za dědou ukázat vysvědčení a taky mám asi:)) brigádu na celé prázky, tak tam musím na zaučení.. A večer, pokud by šlo vše podle plánů, se přestěhujeme k Lásce a strávíme u něj 5 nádherných dnů..:)
K jídelníčku při pobytu na Helfštýně - snažila jsem se..mohlo to být lepší, ale, opravdu jsem poctivě odmítala špekáčky při večerní pohodičce u ohně i neustálé pozvání na zmrzku, langoše, párky v rohlíku, klobásky, malý dětičky mi tam nosily čokoládu a bonbony:)) a dokonce jsem nejedla s ostatníma ty guláše, ale vařila jsem si samostaně.. Taky jsem si dost vyslechla:)), ale..no chci prostě říct, že jsem na dietku nezapomněla.;)
A jak jste se měly Vy? Jak užíváte první dny prázdnin?:)

Sobota - 28.6.2008

29. června 2008 v 20:44 | ♥Lonely♥ |  My Diary
váha: ???
snídaně: 5 hrstí vícezrnných lupínků
svačina: 2 broskve
oběd: vícezrnný rohlík + nízkotučný tavený sýr
svačina: 10 hrstí vícezrnných lupínků, 3 malé cereální sušenky, broskev
večeře: nízkotučný jogurt + 2 rajčata, salátová okurka
-pití: 2, 5 l vody
*aktivity: chůze, chůze, chůze..=)

Pátek - 27.6.2008

27. června 2008 v 14:53 | ♥Lonely♥ |  My Diary
váha: 59 kg
snídaně: bílý light jogurt + Miss Fit celozrnné lupínky
svačina: jablko, jahodový nanuk
oběd: caesar salát (KFC)
svačina: 3 broskve
večeře: kuřecí plátek na oliv oleji + zeleninka+ Bebe sušenky
-pití: 2,5 l vody + 0,5 l minerálky + 1 l coca coly light
*aktivity: chůze (80 min), jízda na kole
***Ahojky Kočky.:) Tak jak je? Určo super ne? Dneska musí bejt šťastní snad i emo.:)) Mno, dneska jedeme s tou rodinkou pryč, takže se ozvu asi až v neděli večer, ale všechny jídeláky poctivě zapíšu.:) A taky se budu snažit co nejmíň hřešit. Popravdě, dneska nemám úplně nejlepší pocit z toho nanuku (i když to vypadalo, že to jsou jen rozdrcený zmražený jahody s trochou cukru a byl asi nejmíň kalorickej, co tam v tom mrazáku měli) a taky z toho salátu (byly tam ty kuřecí kousky, který byly určitě smažený, nu..) a nakonec i z těch broskví (v pohodě by stačila jedna nebo dvě). Ale..spočítala jsem si to na e-kalkulačce, což dělám jen výjimečně, když si fakt nejsem moc jistá tou energetickou hodnotou toho jídla a celej můj denní jídelníček byl něco okolo 1000 kcal, takže naprostá pohoda a navíc vzhledem k tomu pohybu - nechám hříchy hříchama a taky je přece vysvědčení a žijeme jen jednou, ne?:) Ju a ty Bebéčka..udělalo se mi v autě špatně, tak mi mamča zastavila na benzíně a ať si něco koupim, tak tu colu (je dobrá na žaludek) a vždycky když mám nedostatek cukru, tak mě třeští hlava ale po tom, co jsem si vzala ty sušenky, se mi udělalo hned líp..:) -Stačí jen občas poslouchat své tělo..:))
Tak ju holčiny, poběžím ještě na ten spinning a pak musím jít balit.. Užijte si víkend, některé z Vás už, jak to známe, u babiček, na táborech, u moře, některé třeba i na brigádách:O :) Budu na Vás určitě myslet, ať se Vám daří.;)
P.S.1: Omlouvám se všem holčinám, kterým jsem nestihla odepsat na komentáře, hned v neděli písnu.:/ :* ;)
P.S.2: S prázdninami proběhla i malá změna designu.;)
papa:*

Čtvrtek - 26.6.2008

26. června 2008 v 9:20 | ♥Lonely♥ |  My Diary
váha: 59 kg
snídaně: celozrnný rohlík s nízk. taveným sýrem + zeleninka
svačina: nastrouhané jablíčko a mrkev
oběd: brambory + zelenina
svačina: rajče, mrkev
večeře: bílý jogurt + rajče + kousek šmakounu
-pití: 3 l vody
*aktivity: spinning (60 min.)
***Ahojky Všem.:)
S dneškem jsem docela spokojená.. Až na pohyb.. Vůbec nic jsem nestihla.. Byla jsem odpoledne nakupovat - dárek pro třídní, mamku a Lásku, tak..jestli se počítá i tohle lození všude možně?:) -No, já nevím jak Vy..ale..já se přiznám, že nejvíc jsem toho koupila zase sobě.:) Koupila jsem si takový saténový kalhoty ke kolenům a tričko a taky šortky na běhání. K těm kalhotům - koupila jsem si je schválně o číslo menší. Sice ty v mojí velikosti mi seděly prefektně, ale nakonec jsem si řekla: JE TO VÝZVA!:)) -Tak doufám, že na konci prázdnin mi už budou krásně sedět.:) Jo a k šortkám na běhání..jsem trošku ujetá, už jsem si koupila hafo oblečení včetně bot na tenhle super sport, ale od ledna jsem byla běhat maximálně pětkrát, což asi nebude mít moc efekt na mojí kondici nebo dokonce postavu.:) Ale o prázdninách se to chystám napravit.. Jo, tak abych to schrnula, po tomhle nákupu mi zbylo v pěněžence kilo.. Fakt super..:))) -Lásce už jsem teda taky koupila dáreček, ale vzhledem k tomu, že tenhle blog moc dobře zná:)), nebudu sem psát, co to je.:)
Ju a málem bych sem zapomněla napsat, že v pátek jedeme pryč a vrátíme se až v neděli večer. Jedeme na ňákej hrad, ale kde to je, to netuším..:) Ňějak jsem se ještě nestačila zeptat.:)
A co Vy? Jedete taky hned někam?:)
****Tak já si jdu dát nakonec ještě ten spinnig, ať mám čistý svědomí.;)

Středa - 25.6.2008

25. června 2008 v 19:45 | ♥Lonely♥ |  My Diary
váha: 59,5 kg
snídaně: bílý light jogurt + celoz. lupínkyhrst
svačina: špaldové tyčinky4ks - 60g
oběd: cereálie celá krabice=(
svačina: nic
večeře: zeleninový salát s jogurtovou zálivkou
-pití: 3 l vody
*aktivity: chůze (60 min.)
***Ahojky..:)
Ták...dnešek nebyl moc good. Ráno jsem zase zaspala, takže se divím, že jsem si vůbec stihla udělat a sníst snídani. Ale..ten oběd.. Přišla jsem ve 12 ze školy a sedla si k telce, že si pustím ňákej filmík.. A protože jsme doma neměli žádnou rýži nebo tak něco, tak jsem si prostě vzala do ruky krabici s celozrnnýma lupínkama (375 g)..a najednou koukám..krabice prázdná.. A aby toho nebylo málo, ještě jsem u toho filmu usla a probudila mě až v 6 večer máma, která přišla z práce.. Tak jsem si dala ještě alespoň lehkej salátek, abych to ještě víc nepokazila tím, že už od oběda nebudu jíst. A taky mě štvě, že když už jsem snědla tolik sacharidů, místo toho, abych to šla vyběhat nebo šla na spinning, usnu..:)) :/
A copak Vy?:) Šlo to dneska v pohodě?:)

Úterý - 24.6.2008

24. června 2008 v 23:24 | ♥Lonely♥ |  My Diary
váha: 59,5 kg
snídaně: miss fit lupínkydvě hrsti + bílý light jogurt
svačina: fitness tyčinka, jablko, broskev
oběd: pomeranč, meruňka
svačina: rajče, mrkev
večeře: zeleninový salát s jogurt. zálivkou, celozrnné lupínkypět hrstí
-pití: 2,5 l vody
*aktivity: chůze (80 min.)
***Ahoj Kočky.:) Tak sem poslední dobou píšu už né tak pravidelně jako dřív, ale mám co dělat, abych se sem vůbec dostala.. Málo času, nu.. Ty prázdniny se tak blíží, co?:) Tolik se těším!!!:)
Nu a k dnešnímu jídelníčku - měla bych asi tak dvě drobné výtky a jistě mi dáte za pravdu.:) Tákže: 1)Ten oběd mohl být trošku větší a jiného typu (např. rýže s masem) a 2)ty celozrnné lupínky večer už taky asi moc dobrý nebyly..
Ale tak co..:) Každý den nemůže být jak podle učebnice na dokonalé hubnutí, ne?:)

Pondělí - 23.6.2008

23. června 2008 v 10:06 | ♥Lonely♥ |  My Diary
váha: 60 kg
snídaně: bílý light jogurt + miss fit hrst + cereální kulič. hrst
svačina: pomeranč, broskev
oběd: cereální kuličky velká miska
svačina: jahody500g + 3 bebe sušenky
večeře: rajče + 20% eidam30g + Katy sušenky120g
-pití: 3 l vody
*aktivity: spinning (60 min.)
***Ahojky.:) Ták..dnešek byl celkem dobrej, až na návštěvu u babičky, kde se mi povedl menší hříšek, protože jsem po tom, co řekla po čtvrté s pohledem na můj prázdný talířek"Nenechte se pobízet." neodolala a vzala si pět těch sušenek s marmeládou (měla jsem na výběr mezi bábovkou s marmeládou a šlehačkou a mezi těma sušenkama). Navíc mi docela dost kručelo v břiše, takže tvrdit, že jsem přejezená s domova..nevim, nevim.:/ :) No a babička učitelka - té nic neujde.:) Ale nebudu tady teď řešit pět sušenek s ohledem na to, jak jsem jedla třeba ještě v sobotu.;)
A jinak, byl dneska strašněj hic, co? Při tom spinningu ze mě doslova pršelo.:)
A jakpak jste se měly?:) Já se přiznám..že se mi podařilo zaspat (vypla jsem budíka s myšlenkou, že už jsou prázdniny), ale..ve škole už nic neděláme, tak jsem se tam nakonec v těch deset nevypravila..:)
A jakpak jste se měli Vy?:) Už to máme za pár co? A pak pohodička největší.:)

23.6.2008 - 60 kg

23. června 2008 v 9:52 | ♥Lonely♥ |  My Weight
váha 60 kg
výška 165 cm
prsa 85 cm
pas 68 cm
břicho 82 cm
zadek 97 cm

Neděle - 22.6.2008

22. června 2008 v 22:45 | ♥Lonely♥ |  My Diary
váha: 61,5 kg

snídaně: hrst celozrnných lupínků + bílý light jogurt
svačina: bluma, hroznové víno15 kuliček
oběd: americké brambory + kuřecí plátekna oliv. oleji
svačina: 1 bebe sušenka, cereální kakaové kuličky, jahody500g
večeře: paprika, rajče
-pití: 2 l vody + 0,5 l bílého čaje
*aktivity: nic
***Ahojky.. Tak koukám na Vaše komentáře a musím přiznat, že máte pravdu.. S tím, že to přeháním.. Včera mě zase něco chytlo a prostě jsem se na sebe nas*ala.. Je to divný to takhle psát, ale..normálně jsem si musela nadávat do krav.. Furt řešim, jak jsem tlustá, ale přitom s tím nic nedělám.. Ty jídelníčky jsou strašný.. Prostě, nevim, proč bych měla čekat do prázdnin.. Pak si to zase 3x pokazím a budu čekat do novýho školního roku, ne? No..takhle to vlastně dělám celou dobu.. Zkusím to, párkrát to zkazím a tak si celou dietu odložím s myšlenkou, že začnu zas od nějaké události (Nový rok, narozky, různý zvláštní data, pondělky, apod.) To je fakt ubohý.. Nebudu koukat na každou sladkost, na každou..já nevim..kuličku hroznovýho vína, ale prostě..nebudu střídat ty "hladovky" a "přežíračky". A taky tu nebudu nic slibovat a plánovat.:D Už mě to unavuje..
Tohle je divnej článek.. Bez hlavy a paty, ale přesto doufám, že aspoň některá z Vás pochopila, co jsem se tu vlastně snažila říct..
Moc Vám děkuju za všechny komentáře, které mi píšete. Pomáhají mi ty kladné i záporné.
****A teď..k dnešku.:) Byla jsem celej den na plovce.. Jj, taky jsem si říkala, jak je vůbec možné, že jsem tam šla, když ještě před měsícem bych nevěřila, že tam takhle "špekatá" vlezu.. Ale..to hrozný vedro a vůbec myšlenka, že bych se pařila doma.. No..nakonec jsem se docela divila, kolik tlustých holek tam bylo.. Ale, nechci pomlouvat..:) Jen jsem si říkala, že tam budu mít určitě pocit, že jsem jedna z nejtlustších, ale spíš jsem si připadala jako jedna z těch hubenějších.. Nj, nová doba.. Tlusté si chodí zvyšovat sebevědomí na plovku.:D
Tak budu pro dnešek končit, ještě mrknu na Vaše blogy a pak hurá do Hajan.:) Mějte se krásně, mám Vás ráda.:*

Sobota - 21.6.2008

21. června 2008 v 8:57 | ♥Lonely♥ |  My Diary
váha: 60 kg
snídaně: 6 palačinek s marmeládou
svačina: 12 karamelek,čokoláda (celá!)
oběd: rohlík s ramou, 2 palačinky
svačina: 40 piškotů, pomeranč, snickerska
večeře: hranolky, 2 delisy
-pití: 3,5 l vody
*aktivity: nic
***Ahojky..Tak..pro zasvěcené..jakpak že vlastně dopadlo to moje zkoušení z angličtiny? Tááák..dozvěděla jsem se vlastně hlavně to, že jsem úplnej debílek.. Prej.."tobě tu vychází dvojka, ale tvoje celkové vědomosti, co si tu teď předvedla, jsou na čtverec jak vyšitej.." Takže..musela jsem svatosvatě slíbit, že to přes prázdniny všechno doženu a ukážu, že na tu dvojku mám. Nakonec mi jí dala.. No, úpe se stydim.. Je fakt, že jsem se tenhle rok na učení tak jako docela vybodla.. Výsledek..? V prváku jedna čtyřka a dvě trojky.. Ale jo, nebudu to řešit..:D Ostatně, to já ani nemám ve zvyku.. Prostě věřím, že se ve druháku začnu konečně učit, jinak fakt neodmaturuju.. Jo, a taky Vás tak s*rou ty Státní matury?:D :P
Mno..tak to bylo k učení.. A teď k mým současným jídelníčkům.. Asi si říkáte, jestli jsem se zbláznila, nebo jako o co se tu snažím.. No..tak ňějak podvědomě si ten "tvrdej dietní režim" posouvám zase na prázdniny. Je to hrůza.. Místo abych se do nich snažila aspoň trošku zhubnout, nechám to zase na poslední chvíli.. A už chci vidět, jak budu odolávat tomu jídlu, který bude doma furt okolo mě.. Známe moje víkendy.. Ale nechci bejt skeptická, ještě před tím, než jsem vůbec začala.:)
Tak jo, jestli jste se dostaly až sem, nakonec článku, obdivuju Vás, protože číst ty moje kecy, může bý i zdraví nebezpečné.:D
Tak mi písnětě, co Vy, co vízo a jak se vůbec máte?:) Mějte se všechn sluníčkově:), papa.:)

Pátek - 20.6.2008

21. června 2008 v 8:34 | ♥Lonely♥ |  My Diary
váha: 60kg
snídaně: chleba s turistickou pomaz., pudink
svačina: kobliha, marmeládová plundra
oběd: 2 rohlíky s turistickou pomaz.
svačina: 6 malých indiánků, 20 karamelek
večeře: 2 omelety, míša nanuk
-pití: 2,5 l vody
*aktivity: chůze (60 min.)

Čtvrtek - 19.6.2008

19. června 2008 v 20:21 | ♥Lonely♥ |  My Diary
váha: 60 kg
snídaně: cereální jogurt Dobré ráno jahoda
svačina: preclík, jablko
oběd: 2 koblihy+ 4 malý indiánci=)+ 15 karamelek
svačina: 2 malý indiánci + 5 karamelek
večeře: nic
pití: 2,5 l vody
aktivity: chůze (80 min.)
***No comment..:/
Dneska už nestíhám..víc písnu zejtra.. a Vaše blogy budu muset obejít taky až zejtra..:/ Tak zatím pa, MVR!!;*

Středa - 18.6.2008

18. června 2008 v 11:46 | ♥Lonely♥ |  My Diary
váha: 60 kg
snídaně: banán
svačina: jablko
oběd: vařené brambory, mrkev a hrášek zakáplé oliv. olejem
svačina: 2 krajíce chleba + eidam, vysočina, rama, rajče, paprika
večeře: piškoty200g+zmrzka, hrneček polot. mléka
-pití: 2,5 l vody
*aktivity: nic
***Ahojky. Nešla jsem dneska do školy. Včera večer mě totiž chytly hrozný křeče v žaludku (mámy vysvětlení samozřejmě: "Podívej se na to, jak jíš..") a místo toho, abych se šla kouknout na angličtinu, z který mám bejt dneska zkoušená, jsem byla opravdu hooodně ráda, když se mi podařilo usnout a celé to prospat. Samozřejmě jsem ráno zaspala, ptže nastavovat si budíka večer nepřipadalo v úvahu.:)) No, tak jsem se s mamkou domluvila a sama uznala, že jít na to zkoušení, když jsem se na to nekoukla, je blbost a pro dnešek mě omluvila s tím, že se to ale naučím!:)) Je to na gramatiku za celej prvák, takže mám asi co dělat..:/ :)
A k těm křečím..popravdě, když jsem je měla, říkala jsem si "Já jsem tak blbá, blbá.. Akorát si furt těma mýma dietama a následným přejídáním ničím žaludek a pak to takhle dopadá.." Ale jestli to bylo kvůli tomu..no je to možné.. Ale už bych to nechtěla zažít..:(
Takže jsem se s máti dohodla, že budu jíst pořád stejně, nepřejídat se ale ani nehladovět. Tak jsem zvědavá, jak to zvládnu. Asi bych ty křeče potřebovala každý ráno tak deset minut a ještě bych si rozmyslela, co do sebe za ten den nacpu.:) :/

Váha, míry - týden za týdnem

17. června 2008 v 17:15 | ♥Lonely♥ |  My Weight
datum
28.5.08
2.6.08
9.6.08
16.6.08
23.6.08
30.6.08
12.7.08
19.7.08
26.7.08
výška
165cm
165cm
165cm
165cm
165cm
165cm
165cm


váha
62kg
60kg
60kg
60kg
60kg
58kg
59kg


prsa
85cm
84cm
85cm
84cm
85cm
85cm
84cm


pas
72cm
68cm
69cm
68cm
68cm
67cm
69cm


břicho
86cm
81cm
83cm
80cm
82cm
84cm
83cm


zadek
100cm
97cm
98cm
96cm
97cm
96cm
97cmÚterý - 17.6.2008

17. června 2008 v 17:03 | ♥Lonely♥ |  My Diary
váha: 60 kg
snídaně: bílý light jogurt + hrstička musli, jablko
svačina: nashi, cca 10 jahod, marmeládová plundra
oběd: miska cereál. polštářků + 10 bonbonů
svačina: 2 krajíce chleba s ramou + hrneček polot. mléka
večeře: 2 párky s hořčicí + 2 krajíce chleba, 7days, banán, čokoláda15 g
-pití: 2 l vody + 0,5 l zel. čaje
*aktivity: chůze (60 min.), spinning (60 min.)
***Ahojky, tak si připadám, ostatně jako poslední dobou každý den, pěkně trapně, že se vůbec odvážuju zveřejňovat takovéhle jídelníčky.. Né že by byly pro "normálního" člověka tak děsivé, ale na hubnoucí blog se asi fakt nehodí. Navíc pořád slibuju, že ZEJTRA to napravim, ale..skutek "nějak" utekl..:D :/

Pondělí - 16.6.2008

16. června 2008 v 11:17 | ♥Lonely♥ |  My Diary
váha: 60 kg
snídaně: tmavý toust + 20% eidam + paprika + olivový olej, kafe
svačina: mrkev
oběd: nanuk svěží ovoce (Fit kline)80 kcal + 3 kostičky 70% čokolády
svačina: velká miska cereálních polštářků
večeře: krajíc chleba s ramou + hrneček polot. mléka
-pití: 1,5 l vody
*aktivity: nic

***Jsem totálně mrtvá.. -Za váhu si můžu sama, vzhledem k včerejšímu jídelníčku.. Ale..snad jen jeden človíček mě trochu pochopí.. Ten s kým jsem celou noc kula plány, co a jak a přitom jsme jedli třeba ty Zlaté polomáčenné.. Mám za sebou hroznou noc a ten člověk asi taky.. Ale pokud ta jedna hrozná noc pomůže tomu, aby už všechny byly ok, tak jsem jí strašně moc ráda obětovala..:*

16.6.2008 - 60 kg

16. června 2008 v 11:17 | ♥Lonely♥ |  My Weight
váha 60 kg
výška 165 cm
prsa 84 cm
pas 68 cm
břicho 80 cm
zadek 96 cm

Neděle - 15.6.2008

15. června 2008 v 10:34 | Lonely |  My Diary
váha: 58,5 kg
snídaně: banán + malý hrneček nízk. mléka
svačina: 2 tmavé tousty + rama + 30% eidam
oběd: americké bramboryvelká porce + hořčice
svačina: 8 malých marmeládových šátečků
večeře: jogurt fantasimo + Zlaté polomáčenné1 a půl balíčku:( + tatranka + rohlík s hrnečkem mléka, 8 čtvrečků hořké čokolády
-pití: 2l vody + 0,75 l zel. čaje + 0,5 l bylink. čaje
*aktivity: spinning (100min.)1000kcal
***Ahojík.. Tak..koukám, že se mi dnešní jídelníček opět pěkně rozjel.. A to mamka peče marmeládové taštičky z listovýho těsta..žiš.. Slibuju, že to nepřeženu a že ještě dneska půjdu na spinning.. s tím, že si pak dám už jen lehkou večeři. A zejtra opět zpřísním.. Ono to půjde v poho, když jdu do školy, ale..říkám si, že jestli budu žrát celý prázdniny jako teď o víkendech.. No..to radši jako ani nemyslet.. A co Vy? Jde Vám jídelníček líp dodržovat přes všední dny, nebo víkend..?
****Stydim se stydim..X(

Sobota - 14.6.2008

14. června 2008 v 15:17 | Lonely |  My Diary
váha: 58 kg
snídaně: banán
svačina: 2 blumy
oběd: květákové placičky + americké brambory obojí na dietní způsob
svačina: banán + Zlaté polomáčené483 kcal
večeře: piškoty200g , 1/2 párku + 1/2 chleba
-pití: 2 l vody + 0,5 l coca coly light
*aktivity: spinning (55 min.)
***Ahojky kočky moje.:)
Tak musim říct, že se musím hodně držet, abych nevyžrala lednici.. Ty víkendy jsou kritické, ale, i když si říkám, že by to mohlo bejt horší, taky si moc dobře uvědomuju, že i horší.;) Takže mi jde hlavně o to, alespoň si tu váhu přes ten víkend udržet.;)
Máte to taky tak? Jak jsem vždycky celý den ve škole, tak je to jiné.. Teda kromě pátku - s nástupem blížícího se víkendu už to taky taková sláva nebývá..:/ :)
Jinak jsme dneska byly nakupovat a já jsem si mimo různé zeleniny, ovoce apod. koupila taky konečně něco nového - šmakouna. Viděla jsem to už v pár jídelníčcích u některých z Vás a i nformace na obalu vypadaly dobře (hodně bílkovin, minimum tuku, apod.). Tak snad to bude good.:) Třeba cottage jsem si koupila asi třikrát, aby se mi na ňejakou dobu úplně znechutil..:))
Tak ju holčiny..:) Plánuju, že půjdu dneska na spinning, trošku se rozjedu v tom pití (touhle denní dobou už mám v sobě vždycky nejmíň 2 l vody) a nijak si nepokazím jídelníček.. K večeři by mohl být třeba jogurtek a ňějaká zeleninka, co říkáte?:)
Tak ať se Vám daří, držte se..jde o to, jenom chít a ono to hned půjde, vidím to na sobě.:) Mějte se krásně, pá.:)

Pátek - 13.6.2008

13. června 2008 v 15:04 | Lonely |  My Diary
váha: 58 kg
snídaně: ovesná kaše hrneček + banán
svačina: nektarinka, meruňka, bluma, 2 mrkvičky
oběd: nektarinka, meruňka
svačina: 3 blumy +3 nektarinky + čokoláda100g
večeře: kuřecí plátek grilovaný
-pití: 2 l vody + 0,5 bylink. čaje + 0,5 zel. čaje + kafe
*aktivity: chůze (60 min.) + spinning (15 min.)
***Ahojík. Tak je to dneska celé takové..zmatené.. Cestou ze školy mě zas něco chytlo a prostě jsem se rozhodla, že si zajdu do kadeřnictví.. Takže mi teď na hlavě zůstaly vlasy tak do délky 10 cm. Nj, úplně jsem zapomněla, že je ten pátek třináctého.:/ :)) Ale zato ve škole to bylo dneska ok.. Blbka jedna učitelka ať si rozdáme papíry, že si napíšem písemku, že tam máme jen jednu známku a že to chce uzavřít.. Takže už jsem si říkala "Hm, tak to sem v pr****, kr*** jedna..":)), ale světě div se, za to co všechno jsem si vymyslela jsem dostala dvojku.. Nechápu.. Byli tam tak specifický otázky a mně zas jednou pomohly ty pohádkový okecávačky..:)) Taky mám celý den takovou good náladu - zato o včerejšku se to nedá říct. Do půlnoci jsem brečela, protože krom toho, že jsem se pak znovu pohádala krutě s matkou, pohádala jsem se i s..Láskou.. Ale teď je vše ok..:) -Až na ty vlasy..:D :/